Opublikowano Dodaj komentarz

Zeszyt Kolekcjonera

Zeszyt Kolekcjonera

Kosmita spojrzał zadowolony na pierwszy raport z pobytu na Ziemi…

“Ziemia jest dziwna. Mieszkańcy Ziemi są dziwni. Mam ochotę na kanapkę z serem i pomidorem.”

Był bardzo krótki, ale rzeczowy. Poważni ludzie i kosmici określają taki raport mianem “profesjonalny”. To dlatego, że poważni ludzie i kosmici nie mają zbyt wiele czasu na czytanie. Poza tym preferują obrazki. Na szczęście ten raport obfitował w ilustracje przedstawiające kosmitę w różnych, typowo ziemskich sytuacjach. Podlewanie kwiatków, poranne wstawanie, zakładanie spodni, aportowanie, pranie ubrań – to tylko niektóre z szalonych pomysłów Ziemian, które obserwował, naśladował i narysował. Po uzbieraniu i udokumentowaniu 60 różnych doświadczeń, uznał, że pierwszy raport jest gotowy do wysłania.

A teraz każdy może ten raport przechwycić!

Każdy z naszych Zestawów Przygód zawiera Zeszycik Kolekcjonera, który pomieści wszystkie 24 komiksy, znajdujące się w opakowaniu. To pozwala na łatwe zachowanie porządku w naklejkach. Nie wszyscy może jednak wiedzą, że na Pierwszy Zestaw Przygód składa się aż 60 różnych historyjek, które są losowo umieszczane w pudełkach. Dla weteranów Kanapkomiksowania, którzy chcieliby mieć pewność, że zebrali wszystkie, przygotowaliśmy prezent: Zeszyt Kolekcjonera.

Zeszyt KolekcjoneraW Zeszycie Kolekcjonera znajdziecie nie 24, a 60 miejsc na naklejki. Każde jest opisane tytułem i zawiera pierwszy obrazek z danego komiksu. Dzięki temu łatwo odnaleźć właściwe miejsce i ustalić czego jeszcze brakuje. Zeszyt Kolekcjonera udostępniamy na dole strony, w formacie PDF, do pobrania i wydrukowania. Kto chętny, niech śmiało korzysta! 🙂

Kliknij tutaj, aby pobrać Zeszyt Kolekcjonera w formacie PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *