Zwroty

Zmieniłeś/zmieniłaś zdanie? Jednak nie chcesz zamówionego od nas produktu? Żaden problem! Przeczytaj poniższy opis reguł dotyczących zwrotu i wypełnij załączony formularz.

Pamiętaj, że zgodnie z polskim prawem, ze względów higienicznych, tylko nieotwarte opakowanie torebek śniadaniowych może zostać zwrócone sprzedawcy.


INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 1. Prawo odstąpienia od umowy
  1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:
  4. Sklep internetowy prowadzony przez firmę Kanapkomiks Łukasz Stokowski

   wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej

   z adresem wykonywania działalności: ul. Kołłątaja 24a, 72-600 Świnoujście,

   telefon kontaktowy: 737 986 375,

   REGON 369410108,

   NIP 8551595275,

   adres poczty elektronicznej: DlaCiebie@kanapkomiks.pl

   o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną).

  5. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  6. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 2. Okoliczności, w których Klient traci prawo do odstąpienia od umowy
 3. Okolicznością, w której Klient traci prawo do odstąpienia od umowy jest taka umowa, której przedmiotem jest zamknięte opakowanie torebek śniadaniowych „Zestaw przygód”. Po otwarciu opakowania nie można go zwrócić ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 4. Skutki odstąpienia od umowy
  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
  2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  3. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  4. Proszę odesłać nam rzecz na adres:
   Kanapkomiks Łukasz Stokowski
   ul. Kołłątaja 24a
   72-600 Świnoujście

   niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
  5. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
  6. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Kliknij tutaj, aby pobrać formularz zwrotu w formacie DOCX

Kliknij tutaj, aby pobrać formularz zwrotu w formacie PDF