Co mam w środku?

Torebki śniadaniowe Kanapkomiks
1. Papierowe torebki śniadaniowe

Najważniejszy element. Serce i istota Kanapkomiksu. W opakowaniu znajdują się 24 celulozowe woreczki, każdy opatrzony innym komiksem. Komiksy są losowane z puli 60 różnych historyjek obrazkowych o kosmicie, który niedawno przybył na naszą błękitną planetę. Komiksy te są wykonane w postaci trójwarstwowej etykiety samoprzylepnej. Pierwsza warstwa stanowi informację dla użytkownika, druga zawiera komiks, trzecia natomiast separuje woreczek śniadaniowy od komiksu.
Liczba woreczków w zestawie wynika z maksymalnej ilości dni roboczych w miesiącu, która wynosi 23. Zatem opakowanie starczy na miesiąc użytkowania.

Zeszycik kolekcjonera Kanapkomiks2. Zeszycik kolekcjonera

W zestawie znajduje się również zeszycik kolekcjonera. Zawiera on 24 puste miejsca, w które użytkownik może wkleić odlepione od papierowego woreczka komiksy. W ten sposób łatwo utrzymać zebrane komiksy w porządku. Całkiem fajnie, prawda?

Opakowanie Kanapkomiks3. Opakowanie

Eleganckie, solidne i praktyczne. Perforacja, wykonana na przedniej stronie tekturowego pudełka, pozwala na jego łatwe i wielokrotne otwieranie oraz zamykanie. Otwór wykonany w wystającym fragmencie opakowania pozawala na zawieszenie go, przykładowo, na ścianie w kuchni.