Nasz produkt

Ups! Tu powinien być obrazek.

A oto i nasz produkt! Jedyny taki na całym Świecie! Nasz autorski pomysł na rozwiązanie problemu niezdrowego żywienia wśród dzieci!

Jaki mamy cel?

Chcemy zachęcić dzieci do sięgania po pełnowartościowe, drugie śniadanie. Przy okazji, chcemy też nieco umilić im czas spędzony w szkole 🙂

Czym właściwie jest nasz produkt?

Nazywamy go Zestawem Przygód. W opakowaniu znajdują się 24 torebki śniadaniowe, wszystkie opatrzone różnymi komiksami, wylosowanymi z puli 60 historyjek o kosmicie, który niedawno przybył na naszą błękitną planetę. Komiksy można odkleić od woreczka i wkleić do zeszyciku, znajdującego się w zestawie.

Zestaw Przygód można wykorzystywać na co dzień albo jako prezent na rozpoczęcie roku szkolnego, na Dzień Dziecka, na wyjazdy na wakacje, na wycieczki szkolne lub z jakiejkolwiek innej okazji. Nie tylko sprawi dziecku przyjemność, ale przede wszystkim zainicjuje w nim zdrowy nawyk jedzenia drugiego śniadania. Przy okazji, uprzyjemni mu także wypełnianie tego żmudnego obywatelskiego obowiązku, jakim jest uczęszczanie do szkoły.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegółowy opis i zdjęcia elementów produktu.

Możesz też kliknąć tutaj, żeby zobaczyć instrukcję obsługi produktu.

Czy to bezpieczne?

Znajdujemy się pod kontrolą sanepidu, a używane przez nas woreczki i etykiety posiadają certyfikaty przydatności do kontaktu żywnością. Co więcej, jesteśmy zobligowani do znakowania swojego produktu znakiem CE, co także nałożyło na nas obowiązek wykonania szeregu badań. W związku z tym odważnie możemy powiedzieć: tak, nasz produkt jest zupełnie bezpieczny 🙂

Mamy też dla Ciebie kilka wskazówek co do przygotowywania drugiego śniadania. Kliknij tutaj, aby je zobaczyć.

Jakieś przykłady tych komiksów?

Oczywiście!

Kliknij tutaj, by obejrzeć dwa przykładowe komiksy.

Albo skorzystaj z tego linku, aby poznać historię przybycia kosmity na Ziemię!